Kontaktai Rašyti skundą
Rita Glazer
Nukentėjau nuo asmens vardu Rita Glazer. Skolinasi pinigus ir negrąžina. Mane užblokavo ir ignoruoja visais kanalais. Jau keturi asmenys kuriuos žinau, kad nukentėjo nuo jos. Gal dar yra? Parašykite savo kontaktus, susisieksiu nes noriu kreiptis į policiją. Ačiū
Pritariu 83 Nepritariu 33
Pranešti apie netinkamą skelbimą
Komentarai
Nijolė pakomentavo 2023-08-18
Paskambinkite man 865221092
Nijolė pakomentavo 2023-08-18
Paskambinkite man 865221092
Gabija Liepinaityte pakomentavo 2023-03-27
Lina Veiverienė Puiki brokerė,geros rankos ir dūšios žmogus,savo srities profesionalė,rekomenduoju,kam rūpi būsto sprendimas. Erika Gintaliene Rita Glazer gražių idėjų kupina savo srities profesionalė! Ačiū!💜 Gitana Reingartienė Rekomenduoju ! Netikėtinus sprendimus savo gyvenime priėmėme su Rita Glazer! Norėjome gyventi sostinėje, bute, o gyvename Balsių rajone, individualiame name ir esame visi laimingi  Audrė Srebalienė Ritos pagalba pati pasistačiau namą. Negaliu patikėti  Girma Anuškevičiūtė Esu dėkinga Ritai, už šilumą ir palaikymą sudėtingu metu. Gyvendama Belgijoje visus mano šeimos svarbiausius NT reikalus Lietuvoje sutvarkėme be jokių problemų. Ačiū  Darius Radkevičius Be jokių rūpesčių buvo parduotas mūsų giminaitės butas. Esame dėkingi už opratyvumą ir profesionalumą. Daiva - Rita ir Vytautas Rita Glazer pardavė mūsų namą labai sudėtingu metu ir nusipirkome kotedžus pajūryje. Ačiū Už profesionalią pagalbą. Ačiū už profesionalumą! Vitalija Brazdžionienė Visiško pasitikėjimo dėka mūsų namas Kaune buvo parduotas puikiai ir labai tikslingai. Toje vietoje plėtojamas daugiabučių rajonas. Rekomenduojame Ritą savo artimiesiems ir labai pasitikime. Sėkmės.
Nukentėjome nuo Ritos Glazer pakomentavo 2023-03-02
SU RITA GLAZER NETURĖKITE JOKIŲ REIKALŲ!!!! Mes nuo jos nukentėjome dar 2020 metais, kai ji dirbo kaip brokerė (pgl. individualios veiklos pažymą). Sumokėjome avansą už būstą. Pirkimo-pardavimo sutartį pasirašyti atsisakėm, nes kilo įtarimų dėl jos sąžiningumo. Dėl avanso grąžinimo bylinėjomės teisme metus laiko. Teisme save pozicionavo kaip "labai sąžininga verslininkę", o mus išvadindavo nesąžiningais ir lupikais. Teismą laimėjome, nors susidarė įspūdis, kad teisėja labai nenori priimti sprendimo mūsų naudai. Pagal sprendimą RITA turi grąžinti mums avansą ir kompensuoti dalį (!) bylinėjimo išlaidų. Vykdomuosius raštus iš teismo gavome po mėnesio. Bet pinigų vis dar neatgavome. Kai padavėm antstoliams, sužinojome, kad esame kokie tarp 20-30 eilėje norinčių atgauti savo pinigus. Po kelių mėnesių bus jau 2 metai, kai laukiame skolos grąžinimo. Šiai dienai norinčių išieškoti iš jos skolas yra dvigubai didesnis. Kiekvieną mėnesį antstoliai gauna po kelias naujas bylas išieškojimui. Oficialiai ji niekur nedirba, iš turto turi tik namą. bet su jo pardavimų irgi ne viskas taip paprasta. Tai gi darykite išvadas.
Giedrė pakomentavo 2022-12-18
Vardas: Nukentejęs asmuo Pastas: giedryte777@yahoo.com Pasisaugokite - RITA GLAZER!!! RITA GLAZER, tiketina ne licenzijuota "brokere", pardavinedama butus nesažiningai elgiasi tiek su pardaveju tiek su pirkeju. Gal ir Jus turėjote reikalų su ja! Platinkime informacija per visus imanomus kanalus, RITA GLAZER turi prisiimti atsakomybę: prižada "aukso kalnus" paima pinigus ir nevykdo darbų arba vykdydama meluoja! RITA GLAZER pasinaudodama sutartimi pasisavino didelę pinigu sumą, kurios pati nusprendė negražnti bet išsimoketi sau atlyginimą už vos kelis kartus parodytą butą. RITA GLAZER nesiteikia gražinti nei nekilnojamo turto raktų nei pinigų (nors pasiūliau padengti kuro išlaidas, ji nusprendė pasisavinti visą sumą) Susitikus su klientais: meluoja, elgiasi prieš įstatymus... Pasitikrinkite internete informacią: yra ne viena imone RITOS GLAZER vardu: GLAZER MEDIA GROUP, GREEN CITY REALTY..su skirtingais adresais, skirtingais telefono numeriais, skirtingais elektroniniais paštais. Kai kurios likviduojamos.. Prašom visų susidurusių su RITA GLAZER drąsiai kreiptis I policiją bei teisininkus (*teisėsaugą) kuo daugiau pareiškimų, tuo greičiau RITA GLAZER prisiims atsakomybę! Lietuva maža, bendraukime ir atskleiskime informaciją apie RITA GLAZER!
Parašyti komentarą
Šiuo metu skundų: 522
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas