Kontaktai Rašyti skundą
Mantas Aukštuolis
‼ Ieškau nukentėjusiųjų nuo Mantas Aukštuolis iš TAURUS MEDIA ‼ www.taurusmedia.lt Jeigu jus apgavo suSEO, nesuteikė paslaugų ar suteikė apgaulės budu ir nekokybiškai paslaugas - praneškit!!!! TAURUS MEDIAnormaliai bendrauja iki sutarties pasirašymo, o pervedus tūkstantines sumas ataskaitų neteikia, rezultatųnėra, paaiškėjus tiesai bando išsisukinėti ir kaltina pati užsakovą. Įmonės vadovas prisidengia savo žmonosimone www.taurusacademy.lt pritraukti klientus, yra jau teistas, turėjo byla dėl apgaulės būdu teikiamųpaslaugų eteismai.lt/byla/231290521124092/e2A-955-524/2019?word=defektinio%20akto%20sura%C5%A1ymas Yra daug nukentėjusių, yra internete ir skundų, tačiaubandydamas išvengti atsakomybės ir viešu atsiliepimų lietuviškose portaluose įmonė užregistruota Airijoje –www.taurusmedia.lt Kas nukentėjot ar žinot daugiau apie šia įmone susisiekit su manimhttps://www.facebook.com/karolis.bagdonas.9 arba karolisbagdonas95@gmail.com . VIENYKIMĖS !!! Prašaupasidalinkit, kad kuo daugiau žmonių pamatytų ir atsirastų nukentėjusiųjų. Tiems kas pasidalins ačiū užpagalbą. Tokius dalykus reikia sustabdyti‼
Pritariu 6 Nepritariu 5
Pranešti apie netinkamą skelbimą
Komentarai
Klientas pakomentavo 2021-02-10
Mūsų įmonė (dėl privatumo pavadinimo neskelbsiu) yra viena iš nukentėjusių nuo Taurus Media įmonės kurią valdo Mantas Aukštuolis. Jis skelbiasi esąs SEO specialistas, bet yra tiesiog apgavikas kuris pasakoja gražias istorijas kaip žmonių srautas padidėja nuo jo SEO paslaugų. Iki kontrakto pasirašymo ir apmokėjimo, profesionaliai bendrauja, rodo netikrus klientų pavyzdžius su jų netikrais SEO pasiekimais. Po kontrakto pasirašymo ir pinigų pervedimo dingo. Buvo sumokėta tūkstantinė suma ir kontrakto sąlygos neįvykdytos. Mantas Aukstuolis nedaro jokio SEO verslo, tik užsiima nešvariu apgaudinėjimu ir sukčiavimu. Greičiausiai greit uždarys Taurus Media prekės ženklą, įmonę Airijoje ir prisidengęs kitu prekės ženklu darys sukčiavimus toliau. Jokiais būdais nepasitikėkit šituo tipu ir nesiimti jokių jo siūlomų paslaugų! Gaila visų nukentėjusių žmonių nuo Manto Aukštuolio kurie pasitikėjo juo. Mantai, ne taip ir sunku gauti info apie tave ir tavo žmoną, Jūratė Aukštuolienė, kuri tau padeda privilioti klientus ir pasisavinti jų pinigus neatlikus įvardintų darbų. Gaila neapgalvojai apie ilgalaikę perspektyvą apsiimdamas apgavysčių. Iki susitikimo!
Pavelas pakomentavo 2021-02-10
Dėl reklamos bendravome su Jūratė Aukštuoliene. Jinai rekomendavoužsisakyti SEO paslaugas iš TAURUS MEDIA. Nusprendėme užsisakyti SEO paslaugas, kurių pagalba pasak Manto Aukštuolio neatsiginsim nuo klientų :) . Už SEO paslaugas prašoma kaina mums buvo sunkiaiįkandama, tačiau patikėję, kad busimas partneris padarys tai kas pasirašyta sutikome. Bendravome su tuometu dirbusiu kitu Mantu, kuris kuravo iki sutarties pasirašymo. Tačiau tik sumokėję visus pinigus sužinojome,kad jis išėjo iš darbo ir tada prasidėjo :) Mantas Aukštuolis TAURUS MEDIA CEO pažeidė visus įmanomussutarties punktus: 1. nepadarė vidinio tinklapio optimizavimo 2. neužtikrino srauto 3. nesuteikė jokiųkonsultacijų 4. nesiuntė jokių ataskaitų 5. neinformavo apie pasiektus rezultatus 6. naudojo („Black Hat“)optimizavimo technologijas. Viso proceso metu naudojo SEO robotą. Išvados: sutarto rezultato nebuvo, nes jis užtikrino geriausių atveju tik netikrą srautą naudojant robotą. Atfiltravus visus botus realus srautas buvo dar mažesnis nei prieš užsakant paslaugą. Nepakilom, o nukritom google paieškoje. Trumpai tariant sumokėjo už orą ir praradome begalės laiko.
Parašyti komentarą
Šiuo metu skundų: 326
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas