Skundai internete » Aptarnavimas » Gėda SENUKAMS ir jų apsaugai

Gėda SENUKAMS ir jų apsaugai

  • Spausdinimo versija
Autorius: Aurelija Data: 2008-09-27, 20:38
 (balsų: 0)
Prieš porą dienų apsilankęs SENUKŲ prekybos centre Draugystės gatvėje Kaune likau įskaudintas, pažemintas ir sugadinta nuotaika. Nesu dažnas šios prekybos įstaigos lankytojas, tačiau būtent tą kartą nuvykau nusipirkti 3 vnt. elektros lempučių. Susimokėjus už prekę kasoje, dar praėjau per kitus skyrius. Mane sulaikė senukų apsauga ir paklausė, iš kur aš čia atsiradau? Aiškinu, kad atėjau iš kito skyriaus, rodau kasos čekį 3,...lt ir 3 lemputes. Sakau, nesuprantu, ko iš manęs norit, ir vėl rodau 3 lemputes ir kasos čekį... O man sako, parodyk pro kur tu į čią patekai?

Taigi ir sakau, įėjau pro vienas duris, o išeisiu pro kitas. Galų gale trūkus kantrybei debiliškiems klausimams (pasijutau kaltas, kad pirkau, kad vaikštau po senukus ir tardomas tarsi koks apsivogęs vaikėzas), paaiškinau, kad nusileidau parašiutu, nes kitaip patekti neįmanoma, palikau apsaugai dovanų 3 vnt. elektros lempučių apsišviesti.

Neturiu aiškinti, kad esu suaugęs, sąmoningas ir kol kas blaiviai mąstantis žmogus. Senukai ne tardymo izoliatorius. O jeigu ten galioja kažkokios nerašytos taisyklės, tai turi žinoti ir pirkėjas. Nė viena save gerbianti prekybos įstaiga neturi leisti žeminti savo pirkėjo. Gėda senukams ir jų apsaugai.


Kaltininkas: SENUKAI
Vardas: Egidijus
Miestas: Kaunas

Mielas lankytojau!
Rekomenduojame Jums užsiregistruoti mūsų svetainėje ir tapti pilnaverčiu vartotoju, kad galėtumėte talpinti skundus, bei komentarus.

Komentarai:

Rašyti komentarą
Atsakyti
  • taip

  • 2011 Balandžio 19 18:40
  • Grupė: Svečias
  • Skype: --
  • Užsiregistravo: --
  • Komentarai: 0
  • Naujienos: 0
^
Apsaugos darbuotojas gali sau prisigalvoti ka tik sau nori,bet jus turit pilna teise pasiust ji nachui o jis prie jusu neturi teises nei prisiliesti.Apsauga turi stebeti ir fiksuoti pazeidimus ir reikalui esant kviesti policija.Policijai atvaziavus turi pateikti filmuota medziaga kur aiskiai matosi kad jus kazka pavoget.Jei irodymu nera - apsauga vel gi eina nachui,o jei dar ir prisiliete prie jusu tai jus turite teise iskelti baudziamaja byla del pasikesinimo smurtauti